TENTO CONCEPT

CLASSIC

tento concept - classic

klasyka w nowoczesnym wydaniu. eleganckie szarości w połączeniu ze szlachetnym ciemnym drewnem. kamienne dodatki i minimalistyczne oświetlenie. wnętrze, które robi wrażenie.

Aktualny status projektu

Tutaj sprawdzisz aktualny status projektu. Jeśli jesteś zainteresowany projektem a nie uzyskał on jeszcze statusu „Gotowy do wdrożenia” to przekaż nam taką informację za pomocą formularza na końcu strony. Będziesz pierwszy gdy projekt będzie gotowy!

Projekt architektoniczny koncepcyjny 100%
Fotorealistyczne wizualizacje (w trakcie) 85%
Projekt techniczny (w trakcie)
Dokumentacja prawna (w trakcie)
Strona internetowa projektu (w trakcie) 50%
AKTUALNA WERSJA PROJEKTU
INFORMACJE AKTUALNE NA DZIEŃ
TENTO_CL_ST_01
01.08.2022
Ważna informacja

Wszystkie materiały i informacje, w szczególności wizualizacje, zamieszczone na stronie projektu mają charakter poglądowy. Ostateczny wygląd wnętrza, rozwiązania techniczne i wybrane produkty wnętrzarskie mogą ulec zmianie w trakcie trwania projektu. Pamiętaj, że również Ty, na etapie adaptacji, możesz wprowadzić personalizowane zmiany do projektu. 

Galeria projektu
Ważna informacja

Wszystkie materiały i informacje, w szczególności wizualizacje, zamieszczone na stronie projektu mają charakter poglądowy. Ostateczny wygląd wnętrza, rozwiązania techniczne i wybrane produkty wnętrzarskie mogą ulec zmianie w trakcie trwania projektu. 

Jesteś zainteresowany tym projektem?
Złoż zapytanie przez formularz poniżej