usługi Tento

poznaj wszystkie
usługi tento

Znajdziesz tutaj informacje o projektowaniu w systemie TENTO, usługach projektowania wnętrz, inwentaryzacji, doradztwa czy uzyskiwania pozwoleń na budowę i reprezentowania inwestora

system tento

GOTOWY

PROJEKT

Wybierz jedną z naszych przygotowanych koncepcji i odbierz swój wymarzony projekt. Nasze studyjne koncepcje czekają na Was i zapewnią oszczędność czasu poprzez profesjonalną i szybką realizację projektu.

ADAPTACJA PROJEKTU DO WNĘTRZA

Wybierz jedną z naszych przygotowanych koncepcji a my dopasujemy ją do Twojego układu mieszkania lub domu. Nie martw się i ciesz spokojem, to my zadbamy o to byś mógł rozpocząć remont już za 2 tygodnie.

ADAPTACJA ZE ZMIANAMI

Chciałbyś wprowadzić zmiany w przygotowanej przez nas koncepcji? Jesteśmy otwarci na propozycje i z przyjemnością stworzymy indywidualną wersję projektu w oparciu o studyjną koncepcje TENTO.

Projektowanie wnętrz

PROJEKTOWANIE INDYWIDUALNE

Jeśli masz czas, głowę pełną pomysłów i chęci dłuższej współpracy z nami, oferujemy usługę projektu indywidualnego, nad którym pracujemy wspólnie. Dążymy do uzyskania koncepcji spójnej z Twoimi indywidualnymi potrzebami, celami i preferencjami.

przygotowanie

INWENTARYZACJE ARCHTEKTONICZNE

Zaufaj nam i pozwól zmierzyć swoje mieszkanie, by móc cieszyć się spokojem i poczuciem, że jesteś o krok bliżej do celu. Zaproś nas do siebie a całą resztą zajmie się nasza profesjonalna załoga.

KONSULTACJE

Z ARCHITEKTEM

Wychodząc naprzeciw wątpliwościom, trudnościom i wszelkim zapytaniom, oferujemy konsultacje z architektem. Podczas rozmowy postaramy się pomóc w Waszych wyzwaniach wykorzystując do tego całą naszą wiedzę i doświadczenie.

doradztwo

ANALIZA WNĘTRZA

Nie jesteś pewny czy wybrana koncepcja będzie odpowiednia do Twojego wnętrza? A może jesteś na etapie przygotowania do remontu obecnego wnętrza? Masz pytania i wątpliwości? Pozwól nam podpowiedzieć jak można rozwiązać wybrane kwestie projektowo-remontowe. Pomagamy na każdym etapie inwestycji.

WYBÓR MIESZKANIA

Dzięki dokładnej analizie potrzeb, upodobań, stylu życia oraz budżetu klienta, oferujemy pomoc przy wyborze mieszkania, np. z oferty dewelopera. Przedstawiamy atuty, możliwości oraz naszą wstępną wizję wybranego mieszkania, zachęcając do skorzystania z naszej kompleksowej oferty i pomocy w całym procesie projektowo-wykończeniowym.

WYBÓR DOMU

Dzięki dokładnej analizie potrzeb, upodobań, stylu życia oraz budżetu klienta, oferujemy pomoc przy wyborze domu, np. z oferty dewelopera. Przedstawiamy atuty, możliwości oraz naszą wstępną wizję wybranego domu, zachęcając do skorzystania z naszej kompleksowej oferty i pomocy w całym procesie projektowo-wykończeniowym.

formalności

POZWOLENIA BUDOWLANE

Tworzymy dokumentacje techniczne, dzięki którym uzyskujemy pozwolenie na budowę w zakresie przebudowy, remontów oraz podziałów mieszkań. Pomagamy na wszystkich płaszczyznach realizacji tego celu, zapewniając o skuteczności uzyskania pozwolenia. Nasz zespół składa się z uprawnionych projektantów oraz zaufanych branżystów.

ZGŁOSZENIA ROBÓT BUDOWLANYCH

Przejmujemy odpowiedzialność za dokonanie odpowiednich zgłoszeń i dostarczenie dokumentacji do odpowiednich instytucji publicznych i organizacji w trakcie procesu projektowego oraz współpracy z nami.

REPREZENTOWANIE INWESTORA

Dbamy o Twój cenny czas, reprezentując podczas realizowania i finalizowania formalności w urzędach, na spotkaniach wspólnoty oraz w innych okolicznościach związanych z dopełnieniem wszelkich aspektów prawnych. Reprezentujemy Ciebie również u wykonawców, producentów czy dystrybutorów uzyskując m.in. atrakcyjne oferty na produkty wykończeniowe.

WSPARCIE SPRZEDAŻY

SPRZEDAŻ
DOMU

Dbamy o Państwa komfort oraz owocną sprzedaż lub wynajem domu. Pomagamy tworzyć skuteczny marketing, opierając się na gotowych wizualizacjach przedstawiających transformację tych pomieszczeń po remoncie.

SPRZEDAŻ
MIESZKANIA

Dbamy o Państwa komfort oraz owocną sprzedaż lub wynajem mieszkania. Pomagamy tworzyć skuteczny marketing, opierając się na gotowych wizualizacjach przedstawiających transformację tych pomieszczeń po remoncie lub wykończeniu.

WSPÓŁPRACA DEWELOPERSKA

Pozwól swoim przyszłym klientom wyobrazić sobie jak może wyglądać ich mieszkanie lub dom. Nasze koncepcje mogą skutecznie zwiększyć konwersje w marketingu. Posiadamy doświadczenie w obsłudze inwestycji deweloperskich.

REALIZACJA

NADZORY AUTORSKIE

Jako ekspert z zewnątrz, nadzorujemy, sprawdzamy postęp oraz poprawność prac budowlanych i remontowych. Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i komfort, monitorując poszczególne etapy budowy i wykończenia wnętrz.

INWESTOR ZASTĘPCZY

Oferujemy funkcję inwestora zastępczego. Oznacza to, że działamy przy realizacji inwestycji budowlanej w Twoim imieniu. Bierzemy ciężar projektu, ekip wykończeniowych, ofertowania i zakupów na siebie, a Ty zyskujesz spokój i pewność wykonania powierzonego zadania.

GENERALNY WYKONAWCA

Lata doświadczenia, znajomość standardów i fachu budowlanego oraz współpraca ze sprawdzonymi wykonawcami pozwala zrealizować wybrane przedsięwzięcie od A do Z z gwarancją najwyższej jakości. 

Czy możemy pomóc w czymś jeszcze?

Wypełnij formularz

Po wypełnieniu poniższego formularza, oddzwonimy do Ciebie i umówimy się na rozmowę z architektem, w dogodnym dla obu stron terminie.