Usługi Tento

adaptacja projektu

do wnętrza

Wybierz jedną z naszych przygotowanych koncepcji a my dopasujemy ją do Twojego układu mieszkania lub domu. Nie martw się i ciesz spokojem, to my zadbamy o to byś mógł rozpocząć remont już za 2 tygodnie.

Z tego tekstu dowiesz się:

Wstęp

Etap projektowania wnętrz niejednokrotnie wiąże się z mnóstwem podejmowanych decyzji, długim czasem poświęconym na spotkania z architektami oraz czasem przeznaczonym na poszczególne etapy projektu koncepcyjnego. Znaleźliśmy na to rozwiązanie. Chcemy pomóc Ci przejść przez ten etap dużo szybciej, bardziej komfortowo i bez stresu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie koncepcje aranżacji wnętrz, które są nie tylko piękną wizją przedstawioną na kolorowych obrazkach, ale kompleksowym, gotowym projektem przygotowanym do wdrożenia w Twoim wnętrzu. Projekt gotowy został przygotowany na podstawie modelowego wnętrza i wiemy, że kluczową kwestią jest adaptacja projektu do wnętrz o innych wymiarach czy układach funkcjonalnych. Każdy projekt jest opracowany jako responsywny czyli gotowy do adaptacji w dowolnym wnętrzu.

Jak to działa?

Wybierz styl i projekt, który chcesz wdrożyć w swoim wnętrzu. Skontaktuj się z nami z zamiarem kupna i zlecenia usługi adaptacji. Architekt TENTO przyjedzie na miejsce przyszłego remontu i dokładnie zwymiaruje wnętrze. Następnie przygotujemy dokumentację inwentaryzacji i na jej podstawie wdrożymy wybraną koncepcję do Twojego wnętrza. Przygotujemy pełną dokumentację z projektem szytym na miarę. 

Co wchodzi w skład projektu z adaptacją?

W skład projektu z adaptacją wchodzi zakres projektu gotowego dostosowanego do Twojego wnętrza m.in.:

 • projekt architektury wnętrz zawierający dokumentację techniczną i wizualnie wytłumaczone aspekty kolorystyczne i materiałowe
 • opis techniczny
 • opis użytych materiałów, kolorystyki czy konkretnych marek wykorzystanych w standardzie TENTO Concept
 • lista zakupów związana z materiałami, podłogami, płytkami, farbami, a także oświetleniem, meblami i pozostałymi elementami wyposażenia wnętrz użytymi w projekcie
 • wytyczne wykonawcze, karty produktowe i opis technologii wykończenia,

oraz dodatkowo:

 • inwentaryzacja architektoniczna Twojego wnętrza,
 • inwentaryzacja instalacji wewnętrznych,
 • konsultacje z architektem dotyczące adaptacji,

oraz wiele więcej i wszystko czego potrzebujesz do poprawnej realizacji wnętrza.

W jakiej sytuacji warto wybrać projekt gotowy?

Pomimo tego, że układ funkcjonalny projektu gotowego, wymiary i wysokość pomieszczeń odpowiadają na najczęściej spotykane na rynku pierwotnym mieszkania wiemy, że rodzajów mieszkań jest dużo więcej. Nasze projekty są przystosowane do sprawnego wdrożenia do każdego wnętrza.

Wybierz projekt z adaptacją jeśli:

 • Twój układ mieszkania jest inny niż modelowy układ mieszkania TENTO,
 • chcesz aby nad prawidłową realizacją adaptacji czuwał nasz architekt,
 • chcesz mieć pewność o bezproblemową realizację wykończenia wnętrza,
 • zależy Ci na szybkim procesie realizacji,
 • chcesz aby Twoje wnętrze wyglądało jak jeden z nowoczesnych projektów TENTO.

Pamiętaj, że najbardziej zależy nam na udanej realizacji wnętrza. Wspomagamy Cię na każdym etapie budowy – od projektu przez koordynację wykonawców do zakończenia wykończenia. Usługa Adaptacji zapewnia Ci dodatkowy darmowy czas do wykorzystania z Twoim architektem TENTO.

Jeśli nie jesteś pewny czy wybrana opcja jest dla Ciebie odpowiednia skorzystaj z darmowej konsultacji z architektem TENTO! Bazując na naszym doświadczeniu będzie nam łatwiej wybrać rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie i Twojego wnętrza.

Możesz w nim zmienić niemal każdą rzecz w gotowym projekcie!
Skorzystaj wtedy z usługi Adaptacji ze zmianami.

Dlaczego warto wybrać projekt z adaptacją do wnętrza?

Projekty gotowe do wdrożenia we wnętrzach to nasza odpowiedź na większość problemów, które mogą powstać podczas pracy z architektem. Na resztę z nich odpowiemy podczas wspólnej pracy. Architekt TENTO zadba o prawidłowe dostosowanie projektu do Twojego wnętrza a Ty zyskasz:

 • oszczędzisz swój cenny czas – adaptacje projektów do wnętrz to sprawny proces trwający często tylko 2 tygodnie!
 • możesz szybciej zrealizować swoją wymarzoną, wybraną wizję wnętrza,
 • otrzymujesz pełnowartościową dokumentację projektową dostosowaną do Twojego wnętrza,
 • nie musisz martwić się o poprawność opracowania – przydzielony architekt zadba o prawidłową adaptację,
 • nie musisz martwić się o terminowość realizacji projektu, ponieważ cały proces projektowania jest skrócony,
 • proces projektowy wiąże się z trudnymi, ważnymi decyzjami, które my podjęliśmy już za Ciebie, ułatwiając zadanie i zapewniając Tobie komfort psychiczny,
 • z gotową dokumentacją techniczną możesz szybciej umawiać się na rozpoczęcie prac remontowych z wykonawcami,
 • lista zakupowa pozwala Ci w prosty sposób oszacować całościowe koszty wykończenia wnętrz, zaplanować wydatki i krok po kroku realizować zamówienia.

Pytania i odpowiedzi

W takiej sytuacji zalecamy skorzystanie z usługi Adaptacji projektu do wnętrza ze zmianami! Przydzielimy architekta, który na podstawie Twoich wytycznych przygotuje projekt ze spersonalizowanymi zmianami.

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z formularza na dole strony i śmiało zadaj je nam! Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i rzetelniej na Twoje pytanie.

Odkryj wszystkie
projekty TENTO

Wypełnij formularz

Po wypełnieniu poniższego formularza, odpiszemy do Ciebie i postaramy się zaproponować optymalną odpowiedź na Twoje potrzeby. Opiszemy możliwą ścieżkę współpracy, umówimy się na rozmowę lub na spotkanie z architektem, w dogodnym dla obu stron terminie.