Usługi Tento

gotowy projekt

Wybierz jedną z naszych przygotowanych koncepcji i odbierz swój wymarzony projekt. Nasze Projekty czekają na Was i zapewnią oszczędność czasu poprzez profesjonalną i szybką realizację projektu.

Z tego tekstu dowiesz się:

Wstęp

Etap projektowania wnętrz niejednokrotnie wiąże się z mnóstwem podejmowanych decyzji, długim czasem poświęconym na spotkania z architektami oraz czasem przeznaczonym na poszczególne etapy projektu koncepcyjnego. Znaleźliśmy na to rozwiązanie. Chcemy pomóc Ci przejść przez ten etap dużo szybciej, bardziej komfortowo i bez stresu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie koncepcje aranżacji wnętrz, które są nie tylko piękną wizją przedstawioną na kolorowych obrazkach, ale kompleksowym, gotowym projektem przygotowanym do wdrożenia w Twoim wnętrzu. Decydując się na pakiet podstawowy otrzymacie od nas wszystko czego potrzebujecie do zrealizowania wybranego wariantu stylistycznego Waszego mieszkania lub domu.

Co wchodzi w skład projektu gotowego?

W skład projektu gotowego wchodzą m.in.:

 • projekt architektury wnętrz zawierający dokumentację techniczną i wizualnie wytłumaczone aspekty kolorystyczne i materiałowe
 • opis techniczny
 • opis użytych materiałów, kolorystyki czy konkretnych marek wykorzystanych w standardzie TENTO Concept
 • lista zakupów związana z materiałami, podłogami, płytkami, farbami, a także oświetleniem, meblami i pozostałymi elementami wyposażenia wnętrz użytymi w projekcie
 • wytyczne wykonawcze, karty produktowe i opis technologii wykończenia,

oraz wiele więcej i wszystko czego potrzebujesz do poprawnej realizacji wnętrza.

W jakiej sytuacji warto wybrać projekt gotowy?

Nasz gotowy projekt opiera się na modelowym wnętrzu TENTO składającym się z pokoju dziennego z otwartym aneksem kuchennym, korytarza wejściowego, sypialni, łazienki i dodatkowego pokoju. Układ funkcjonalny, wymiary i wysokość pomieszczeń odpowiadają na najczęściej spotykane na rynku pierwotnym mieszkania.

Wybierz projekt gotowy jeśli:

 • Twój układ mieszkania odpowiada lub przypomina modelowy układ mieszkania TENTO,
 • poradzisz sobie z adaptacją projektu do swojego wnętrza wspomagając się konsultacjami z naszym architektem.

Pamiętaj, że najbardziej zależy nam na udanej realizacji wnętrza. Wspomagamy Cię na każdym etapie budowy – od projektu przez koordynację wykonawców do zakończenia wykończenia.

Jeśli nie jesteś pewny czy wybrana opcja jest dla Ciebie odpowiednia skorzystaj z darmowej konsultacji z architektem TENTO! Bazując na naszym doświadczeniu będzie nam łatwiej wybrać rozwiązanie odpowiednie dla Ciebie i Twojego wnętrza.

Każdy projekt jest gotowy do Adaptacji do Twojego wnętrza. Jeśli chcesz możesz w nim zmienić niemal każdą rzecz! Skorzystaj wtedy z usługi Adaptacji ze zmianami.

Dlaczego warto wybrać projekt gotowy?

Projekty gotowe do wdrożenia we wnętrzach to nasza odpowiedź na większość problemów, które mogą powstać podczas pracy z architektem. Niektóre z zalet wyboru naszych projektów są:

 • oszczędzasz swój cenny czas – koncepcje TENTO to projekt gotowy nawet w 3 dni!
 • możesz szybciej zrealizować swoją wymarzoną, wybraną wizję wnętrza,
 • niższym kosztem otrzymujesz pełnowartościową dokumentację projektową,
 • nie musisz martwić się o terminowość realizacji projektu, ponieważ otrzymujesz go praktycznie od ręki,
 • proces projektowy wiąże się z trudnymi, ważnymi decyzjami, które my podjęliśmy już za Ciebie, ułatwiając zadanie i zapewniając Tobie komfort psychiczny
 • z gotową dokumentacją techniczną możesz już teraz umawiać się na rozpoczęcie prac remontowych z wykonawcą
 • lista zakupowa pozwala Ci w prosty sposób oszacować całościowe koszty wykończenia wnętrz, zaplanować wydatki i krok po kroku realizować zamówienia.

Pytania i odpowiedzi

W takiej sytuacji zalecamy skorzystanie z usługi Adaptacji projektu do wnętrza! Przydzielimy architekta, który na podstawie inwentaryzacji architektonicznej dopasuje projekt do większej, domowej, przestrzeni.

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z formularza na dole strony i śmiało zadaj je nam! Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej i rzetelniej na Twoje pytanie.

Odkryj wszystkie
projekty TENTO

Wypełnij formularz

Po wypełnieniu poniższego formularza, odpiszemy do Ciebie i postaramy się zaproponować optymalną odpowiedź na Twoje potrzeby. Opiszemy możliwą ścieżkę współpracy, umówimy się na rozmowę lub na spotkanie z architektem, w dogodnym dla obu stron terminie.